Spotkania informacyjne

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu oraz biuro projektowe Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS) zapraszają do udziału w prezentacjach publicznych dotyczących rozwiązań projektowych przedsięwzięcia pn.:

„Rozbudowa drogi krajowej nr 8 na odcinku Wrocław (Magnice) – Kłodzko wraz z budową obwodnic miejscowości” – etap II zadania, STEŚ

Zainteresowanych informujemy, że w dniach od 22.05.2019 r. do 11.06.2019 r., w Urzędach Gmin, można zapoznać się z materiałami dotyczącymi przebiegów wariantów wyżej wymienionego przedsięwzięcia. Materiały te dostępne są również na stronie internetowej: www.dk8.pl. W ramach akcji informacyjnej odbędą się spotkania, podczas których zaprezentowane zostaną rozwiązania projektowe dla tego zadania. Przed każdym spotkaniem odbędzie się dyżur projektanta, podczas którego będzie można uzyskać odpowiedź na indywidualne pytania.

10 komentarzy dot. „Spotkania informacyjne

 1. Janusze z Barda będą protestować i wstrzymywać budowę całej drogi trzeba ich wysłać do Szwajcarii w Alpy, żeby zobaczyli jak w górach drogi budują.

  1. Zastanawia mnie to zainteresowanie Bardem, 06,06,2019 Spotkanie w Bardzie, będzie Pan mógł przedstawić swoje stanowisko mieszkańcom Barda, może znajdzie się też jakiś Janusz 😉 Zapraszamy, pozna Pan bliżej nasze piękne miasto i okolicę, zastanowi się Pan nad tymi głupotami, jakie Pan tu wypisuje.
   Żałosne pieniactwo.

 2. Jest tylko 1 sensowna opcja krajowej ósemki !!! Zachodnia obwodnica Kobierzyc – zachodnia obwodnica Rolantowic, Jaszowic i Pustkowa – zachodnia obwodnica Radzikowa i Łagiewnik – zachodnia obwodnica Wilkowa – wschodnia obwodnica Nowej Wsi Niemczńskiej i Przerzeczyna – zachodnia obwodnica Ząbkowic . Jeśli nie ma szans na ekspresówkę to przynajmniej pasy 2+1 na całym odcinku trasy. Trasa 2+1 piekielnie ważna aby zbudowana była aż do Polanicy Zdrój.

  1. Zobacz tylko jak ta twoja jedyna opcja przebiega. Pod domami ludzi. Jak tak lubisz to może niech tobie zbudują drogę pod oknem

  2. 08.09.2018r. – podpisanie Aneksu do Programu Inwestycji, który potwierdza, że droga krajowa na odcinku Wrocław (Magnice) – Kłodzko będzie o parametrach klasy S i przekroju 2×2 na całej swojej długości;

 3. Adam. Trasa projektowana jest jako expresówka. Będzie projekt drogi expresowej i taka tylko będzie mogła być wykonana. Do Polanicy nie bedzie budowana. Projekt robiony jest wyłącznie do Kłodzka do obwodnicy Kłodzka. Kłodzko Kudowa jest osobno projektowana jako rozbudowa tej drogi.

  Nie trzeba mieć czarnej kuli, żeby widzieć jak wypowiadają się mieszkańcy Barda. Bedzie paru pieniaczy co będzie protestować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.