Spotkania informacyjne

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu oraz biuro projektowe Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS) zapraszają do udziału w prezentacjach publicznych dotyczących rozwiązań projektowych przedsięwzięcia pn.:

„Rozbudowa drogi krajowej nr 8 na odcinku Wrocław (Magnice) – Kłodzko wraz z budową obwodnic miejscowości” – etap II zadania, STEŚ

Zainteresowanych informujemy, że w dniach od 22.05.2019 r. do 11.06.2019 r., w Urzędach Gmin, można zapoznać się z materiałami dotyczącymi przebiegów wariantów wyżej wymienionego przedsięwzięcia. Materiały te dostępne są również na stronie internetowej: www.dk8.pl. W ramach akcji informacyjnej odbędą się spotkania, podczas których zaprezentowane zostaną rozwiązania projektowe dla tego zadania. Przed każdym spotkaniem odbędzie się dyżur projektanta, podczas którego będzie można uzyskać odpowiedź na indywidualne pytania.

3 komentarzy dot. „Spotkania informacyjne

  1. Janusze z Barda będą protestować i wstrzymywać budowę całej drogi trzeba ich wysłać do Szwajcarii w Alpy, żeby zobaczyli jak w górach drogi budują.

  2. Jest tylko 1 sensowna opcja krajowej ósemki !!! Zachodnia obwodnica Kobierzyc – zachodnia obwodnica Rolantowic, Jaszowic i Pustkowa – zachodnia obwodnica Radzikowa i Łagiewnik – zachodnia obwodnica Wilkowa – wschodnia obwodnica Nowej Wsi Niemczńskiej i Przerzeczyna – zachodnia obwodnica Ząbkowic . Jeśli nie ma szans na ekspresówkę to przynajmniej pasy 2+1 na całym odcinku trasy. Trasa 2+1 piekielnie ważna aby zbudowana była aż do Polanicy Zdrój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.