Stanowisko Wykonawcy w sprawie wariantów proponowanych przez lokalne społeczności w trakcie spotkań informacyjnych

W związku z zakończoną akcją informacyjną oraz w kontekście nieprawdziwych informacji jakie pojawiają się na stronach internetowych a w tym w szczególności pod następującym linkiem: https://www.facebook.com/groups/2231154900280820.

Cytat „Członkowie naszego stowarzyszenia w porozumieniu z projektantami drogi S8 przygotowali alternatywne rozwiązanie odcinka A2. Odsuwa ono drogę od miejscowości Przyłęk, Janowiec i Dzbanow. Poniżej grafiki oraz opis trasy. Do wtorku zbieramy podpisy pod listą poparcia tego wariantu. Osoby zainteresowane podpisem prosimy o kontakt w wiadomości lub komentarzu. Ekoosada Opolnica – Siedlisko Natury – gmina Bardo Janowiec.org.pl Sołectwo Przyłęk”

Informujemy, że Projektant nie wchodził i nie wchodzi w żadne porozumienia z żadnymi organizacjami, instytucjami, organami itp. w trakcie, przed oraz po zakończeniu akcji informacyjnej (w tym w szczególności podczas spotkań i dyżurów projektanta) i wszelkie tego rodzaju informacje podawane na stronach internetowych są nieprawdziwe.

7 komentarzy dot. „Stanowisko Wykonawcy w sprawie wariantów proponowanych przez lokalne społeczności w trakcie spotkań informacyjnych

  1. Rozgońcie tych paru pieniaczy. Potrzebujemy drogi jak najszybciej.
    Proszę GDDKiA o wybranie najlepszego przebiegu dla dobra setek tysięcy ludzi z okolic i milionów z innych czesci kraju.

      1. droga idzie teraz koło mojego domu i mam prawo głosu. Droga idzie teraz koło domów tysięcy ludzi teraz zmiana warty.

  2. dokładnie teraz kilka osób będzie pisać protesty i wstrzymywać inwestycje na którą wszyscy czekają od lat … ale jak jakieś „stowarzyszenie” może się „wybić” na blokowaniu to tak będzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.